AUDINIAI
Mūsų siūlomi audiniai yra tik geros kokybės. Audiniai yra importuojami iš geriausių Italijos audinių fabrikų.
Paltinis audinys. Pagrindinis audinių sudedamasis pluoštas yra vilna. Vilna tai natūralus, unikalus ir labai seniai naudojamas pluoštas. Visi vilnų audiniai yra higieniški, lengvi, minkšti, pralaidūs orui, gerai saugantys nuo temperatūrų kaitos. Vilna gali būti: merino avių vilna, angoros vilna arba kitaip moheros vilna, kašmyro vilna, alpakos vilna, angoros triušių vilna.
Mūsų populiariausi audiniai: alpakos ir vilnos mišinys, kašmyro ir vilnos mišinys bei 100% kašmyro vilna.
Alpakos vilnos audiniai gali būti su ilgesniu arba ilgu plauku. Tokio tipo audiniai gali pūkuotis. Tai yra natūralus ir įprastas procesas.
Pamušalinių audinių pagrindiniai sudedamieji pluoštai yra viskozė ir kupra. Abu pluoštai yra natūralūs, minkšti ir puikiai tinkantys viršutinių drabužių pamušaliniam audiniui.
PRIEŽIŪRA
Norint ilgam išlaikyti estetišką gaminio audinio išvaizdą reikia tinkamai jį prižiūrėti:
Gaminio kasdieninė priežiūra: šukuoti specialiu drabužiams šukuoti skirtu veliūriniu šepečiu.
Dėmių valymas: atsiradusią dėmę išvalyti kuo greičiau, kad ji neįsigertų į audinį. Dėmės netrinti, nusausinti švaria balta šluoste. Dėmei neišsivalius nešti gaminį į valyklą.
Lyginimas: lyginti naudojant drėgną palą ne didesne negu 110°C temperatūra. Vengti tesioginio gaminio ir lygintuvo sąlyčio.
Saugojimas: rekomenduojama sezono pabaigoje išvalyti gaminį cheminiu būdu, nes prakaito ar maisto dėmės traukia kandis. Išvalytą vilnonį gaminį laikykite medvilniniame maiše, kuris leidžia audiniui kvėpuoti. Taip pat rekomenduojame šalia gaminio laikyti priemonę kandims naikinti.
Avies vilna WO
Geriausiai iš kitų tekstilės pluoštų sulaiko šilumą, gali išlaikyti didelį kiekį drėgmės bei atstumia vandenį. Vilnonis pluoštas lengvai sugeria kvapus, tačiau tuo pačiu juos ir neutralizuoja. Laikui bėgant vilnonis audinys turi savybę plonėti, pluoštas nėra atsparus šarmams, balikliams, karščiui ir saulės spinduliams.
Kašmyro vilna WS
Pati brangiausia vilnos rūšis gaunama iš Kašmyro ožkų vilnos. Afganistano teritorijoje pluoštas išgaunamas šukuojant rankomis tik iš laukinių (nes prijaukintų ožkų pūkas tampa šiurkštus ir praranda lengvumą) ožkų krūtinės ir pilvo pavilnės pūko. Kadangi pavilnės pūko nedaug, kašmyro siūlai, dar vadinami karališkaisiais yra labai brangūs. Kašmyras pasižymi ypatingu šiltumu, švelnumu ir lengvumu, naudojamas tik itin aukštos kokybės gaminių gamyboje. Paprastai kašmyras audiniuose maišomas su avių arba merino vilnomis taip pabrėžiant gaminio minkštumą.
Alpakos vilna (WP)
Alpakų (kitaip lamų) vilnos plaukeliai ilgi, švelnūs ir gražūs, tačiau kieti. Dėl šios priežasties alpaka dažnai maišoma su merino vilna arba akrilu. Alpakos pluoštas sugeria drėgmę panašiai kaip ir avies vilna, yra itin šiltas ir patvarus. Didelis alpakos verpalų gaminių privalumas tai, kad ant jų beveik nesiformuoja gumuliukai. Kadangi alpakos kailio sudėtyje nėra lanolino ir organinių riebalų tai nesiveisia dulkių erkutės ir alpakos gaminius gali dėvėti alergiški žmonės.
Merino vilna
Pluoštas iš merinosų avių vilnos. Natūrali merinosų vilnos spalva yra balta ir ypatingai plona; plaukeliai vos 14,5-23 mikronų storio. Dėl šios priežasties merinas yra malonus, neerzina odos, tinka dėvėti mažiems vaikams arba jautrios odos žmonėms. Dar viena visame pasaulyje vertinama šios vilnos savybė yra nepaprastas elastingumas.
Angoros vilna (WM)
Angoros ožkų plaukų pluoštas, kuris dar vadinamas moheriu. Moheris yra šiltesnis ir tvirtesnis už avių vilną, itin gerai sugeria drėgmę. Moheriniai drabužiai išsiskiria lengvumu. Grynas moherio pluoštas išsiskiria į atskirus plaukelius, todėl niekada nebūna šimtaprocentinio moherio verpalų. Beje, daugelis žmonių moherio verpalus maišo su angoros verpalais, kurie gaminami iš angoros triušio plaukų.
Šilkas (SI)
šilkiniai siūlai gaunami išvyniojant šilkaverpio vikšro kokonus. Šilko siūlai yra labai tvirti, šilko pluoštas gražus dėl matinio blizgesio.
Šilkiniai drabužiai mėgstami dėl to, kad beveik nesiglamžo. Dažniausiai šilkas maišomas su vilna, medvilne, akrilu, viskoze.
Šilko pluoštas gerai sugeria drėgmę ir yra pralaidus orui. Kadangi jis puikiai sugeria kūno išskiriamą drėgmę, tai odos paviršius visada išlieka sausas. Šilkas turi savybę sugerti drėgmę net iki 1/3 savo svorio, bet tuo pačiu audinys išlieka sausas.
Vasarą gaminiai iš šilko maloniai vėsina, o žiemą šildo kūną.
Prakaitas kenkia šilkiniam audiniui. Todėl dažnai gaminamas glamžytas audinys, kad išvengti neigiamo mineralinių rūgščių poveikio.
Viskozė (VI)
Mes naudojame pamušalinius audinius iš viskozės pluošto. Tai minkštas dirbtinis pluoštas. Viskozės žaliava išgaunama iš eukalipto, pušies arba buko medienos. Tai universalus pluoštas, turintis tas pačias komforto savybes kaip ir natūralūs pluoštai. Viskozės audiniai minkšti, švelnūs, standūs, patogūs ir labai gerai sugeriantys drėgmę. Deja, viskozė glamžosi, bet užtai nesielektrina.
Kupra (CU)
Mes naudojame pamušalinius audinius iš kupros. Be cheminio apdorojimo mokslo ir technologijų, gaminamų ekologiško gamybos proceso metu, verpalai įgyja savybių, kurių medvilnė nėra - minkštesnė ir sklandžiau prisiliečia prie odos.. Kupra yra naudojama vietoje šilko. Audinys yra kvėpuojantis ir gerai reguliuoja kūno temperatūrą, turi antistatinių bei antielerginių sąvybių. Audinys toks pats malonus kūnui kaip šilkas tik lengviau prižiūrimas ir yra labiau patvarus